Informacje do II Nocnego Biegu Powstańca Styczniowego

Dzień dobry.

W sobotę widzimy się na II Nocnym Biegu Powstańca Styczniowego. W związku z ogłoszoną żałobą narodową postanowiliśmy zrezygnować z oprawy muzycznej na mecie i starcie biegu oraz wstrzymać się od dodatkowych atrakcji, które przewidywaliśmy to jest: grupy rekonstrukcyjnej, jazdy konnej, konkursów na stadionie dla najmłodszych. Zawody odbędą się w stricte sportowym charakterze.

Z pozostałych ważnych informacji.

Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze, obowiązkowo trzeba mieć podczas biegu sprawną latarkę czołową, naładowany telefon komórkowy oraz nakładki antypoślizgowe na obuwie lub kolce.

Organizator zapewnia zawodnikom transport na linię startu i jednocześnie nie ponosi konsekwencji za osoby, które postanowią dotrzeć na start we własnym zakresie. W razie niestawienie się na starcie zawodnik będzie skreślony z listy.

Program zawodów.

godz. 1000-1400 – wydawanie pakietów startowych w budynku Centrum Informacji Turystycznej, Płaska 57A w centrum miejscowości

godz. 1400 – zbiórka zawodników (omówienie trasy i zasad bezpieczeństwa)

godz. 1420 – wyjazd zawodników autokarem na start biegu z pod budynku Centrum Informacji Turystycznej

godz. 1600 – start pierwszego zawodnika z Rezerwatu Kozi Rynek

godz. 1900 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

Na biegaczy, którzy ukończyli zmagania na mecie czkać będzie ognisko z kiełbaskami, ciepła grochówka, grzaniec oraz gorące napoje.

W razie pytań prosimy o kontakt elektronicznie lub telefonicznie.

Karol – 602 520 996

Paweł – 502 600 713

http://wodalas.pl/ii-nocny-bieg-powstanca-styczniowego/

Pozdrawiamy

Członkowie Stowarzyszenia Woda Las

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>