Wyniki II Półmaratonu Kanału Augustowskiego

Witam

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w II Półmaratonie Kanału Augustowskiego. Do zobaczenia na kolejnej edycji.

Bieg Flisaka

nr startowy Imię Nazwisko Czas na mecie
35 Grzegorz Drużba 39:14,35
42 Wojciech Bielawski 40:13,48
28 Joanna Grochowska 44:04,70
4 Paweł Zych 44:50,27
15 TADEUSZ DZIEKOŃSKI 46:22,53
9 Wojtek Król 46:42,11
18 Dariusz Pawłowski 47:08,55
40 Karol Walas 47:16,58
33 Michał Rant 48:09,47
11 Andrzej Niedźwiecki 49:24,24
7 Przemysław Krysztopik 49:54,54
24 Marek Czarniecki 50:00,89
22 Robert Lustrynowicz 50:13,09
8 Jakub Haraburda 51:28,68
44 Tomasz Rydzewski 54:19,01
13 Joanna Trzaskowska 55:10,57
5 Zbigniew Szarejko 55:18,97
32 GRZEGORZ CHALECKI 56:15,27
14 Radosław Korenkiewicz 56:47,63
12 Katarzyna Rutkowska 57:16,82
26 Marek Jarmusik 57:20,51
25 Monika Popowska 57:22,53
27 Katarzyna Michalska 57:36,34
29 Katarzyna Kimszal 57:48,06
10 Andrzej Szewczak 58:12,05
41 Ewa Kuryło 58:31,56
3 Katarzyna Frączyk 59:25,05
2 Adam Komorowski 59:26,64
31 Sylwia Karaś 1:00:31,26
34 Monika Rant 1:00:54,54
39 Dorota Ryniewicz 1:01:47,87
38 Marek Truchan 1:03:23,85
36 Małgorzata Suszyńska 1:05:36,25
23 Monika Alba 1:06:26,28
17 Izabela Okłota 1:07:15,26
16 Sylwia Połuszejko 1:07:19,55
30 Stefan Woronkiewicz 1:08:05,44
43 Maciej Pokropowicz 1:09:38,62
21 Agata Wierzchowska 1:11:06,34
20 Małgorzata Januszko 1:11:07,72

 

Zwycięzcy według kategorii

 

Kategoria B kobiety

  1. 28 Joanna Grochowska 44:04,70
  2. 13 Joanna Trzaskowska 55:10,57
  3. 12 Katarzyna Rutkowska 57:16,82

Kategoria B mężczyźni

  1. 35 Grzegorz Drużba 39:14,35
  2. 9 Wojciech Król 46:42,11
  3. 40 Karol Walas 47:16,58

Kategoria C kobiety

  1. 27 Katarzyna Michalska 57:36,34
  2. 41 Ewa Kuryło 58:31,56
  3. 3 Katarzyna Frączyk 59:25,05

Kategoria C mężczyźni

  1. 42 Wojciech Bielawski 40:13,48
  2. 4 Paweł Zych 44:50,27
  3. 18 Dariusz Pawłowski 47:08,55

Kategoria D kobiet

            Nie było zawodników

Kategoria D mężczyźni

  1. 15 Tadeusz Dziekoński 46:22,53
  2. 10 Andrzej Szewczak 58:12,05
  3. 30 Stefan Woronkiewicz 1:08:05,44

 Bieg Retmana

nr startowy Imię Nazwisko Czas na mecie
134 Patryk Drężek  1:20:03,43
150 Andrzej Godlewski  1:20:08,78
149 Nauris Rudulis  1:31:31,17
126 Jan Bartoszewicz  1:37:42,21
144 Artur Kuryło  1:39:27,91
119 Rafał Niewiarowski  1:40:49,24
123 Frederic Mounier  1:41:50,33
101 Piotr Kozioł  1:41:52,95
129 Marcin Konopczyński  1:43:25,71
108 Sebastian Skaraczyński  1:44:14,00
128 Tomasz Tomaszewski  1:44:47,03
139 Karol Pachutko  1:44:58,27
141 PIOTR AUGUSTYNOWICZ  1:45:45,54
132 Katarzyna Karpacz  1:47:30,99
117 Szczepan Jedynasty  1:49:22,69
115 Bartek Oszmiański  1:53:34,30
100 Piotr Stankiewicz  1:53:51,27
138 Michał Niedbała  1:54:38,34
107 Barbara Antonienko – Płoszczuk  1:55:34,74
130 Tadeusz Czerlanis  1:55:43,44
122 Tomasz Tomasiuk  1:55:46,61
112 Aleksandra Sak  1:56:33,35
131 Kinga Puszkarska  1:57:00,97
125 Wojciech Bogdański  1:57:07,20
111 Karol Wierzbiński  1:57:32,69
103 Darek Krakowski  1:58:13,34
124 Anna Mounier  1:58:30,64
133 Weronika Michalska  1:59:28,22
127 Marek Kożusik  2:04:11,63
146 Bożena Ratkiewicz-Witkowska  2:04:56,21
143 Krzysztof JACKOWSKI  2:05:36,56
113 Paweł Kanigowski  2:07:03,89
118 Grzesiek Czechowicz  2:07:24,56
148 Wojciech Masalski  2:08:08,00
145 Piotr Witkowski  2:08:34,75
114 Józef Poźniak  2:09:33,78
135 Grzegorz Milanowski  2:14:36,33
137 Jacek Korytkowski  2:15:40,61
136 Anna Pliszko  2:22:03,91
109 Andrzej Markiewicz  2:22:28,20
142 Diana Rydzewska  2:24:42,65
105 Paulina Kosman  2:24:59,16
106 Piotr Kosman  2:25:03,89
140 Bartosz Białobrzeski  2:33:54,77
120 Rafał Czyzkowski  2:33:56,19
104 Ula Krakowska  2:34:42,86
147 Andrzej Sadowski  2:36:47,67

 

Zwycięzcy według kategorii

 

Kategoria B kobiety

  1. 112 Aleksandra Sak 1:56:33,35
  2. 131 Kinga Puszkarska 1:57:00,97
  3. 133 Weronika Michalska 1:59:28,22

Kategoria B mężczyźni

  1. 134 Patryk Drążek 1:20:03,43
  2. 150 Andrzej Godlewski 1:20:08,78
  3. 119 Rafał Niewiarowski 1:40:49,24

Kategoria C kobiety

  1. 132 Katarzyna Karpacz 1:47:30,99
  2. 107 Barbara Antonienko-Płoszczuk 1:55:34,74
  3. 124 Anna Mounier 1:58:30,64

Kategoria C mężczyźni

  1. 149 Nauris Rudulis 1:31:31,17
  2. 126 Jan Bartoszewicz 1:37:42,21
  3. 144 Artur Kuryło 1:39:27,91

Kategoria D kobiet

  1. 146 Bożena Ratkiewicz-Witkowska 2:04:56,21

Kategoria D mężczyźni

  1. 145 Piotr Witkowski 2:08:34,75
  2. 114 Józef Poźniak 2:09:33,78
  3. 109 Andrzej Markiewicz 2:22:28,20

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>