Trasa biegu

Trasa biegu

Start jak w poprzedniej edycji z rezerwatu Kozi Rynek, który znajduje się w nadleśnictwie Augustów, obręb Balinka, Leśnictwo Brzozowe Grądy. Stamtąd drogami leśnymi biegniemy do sąsiedniego nadleśnictwa Płaska, Leśnictwo Pobojne. Dalej wbiegamy już do miejscowości Płaska, przecinamy drogę asfaltową i docieramy do ścieżki rowerowej green velo, w tym momencie zostaje nam 1,5 km. do mety na stadionie Orlik.

Pamiętajcie, że impreza odbywa się w Styczniu wieczorową porą. Bardzo prawdopodobne, że będzie leżał śnieg a drogi będą oblodzone i może być mróz. Trasa będzie taka jak przyszykuje ją matka natura. Nie będzie pługów śnieżnych, piaskarek itp. Z bardziej pozytywnych informacji. Na starcie i mecie będą zapewnione ciepłe napoje. Drogę na skrzyżowaniach,starcie i mecie rozświetlą szwedzkie pochodnie oraz tradycyjne ogniska, więc będzie miły klimat. Poza tym wolontariusze, druhowie z OSP Płaska, służby mundurowe Nadleśnictw Płaska i Augustów oraz Straż Graniczna z Płaskiej będzie czuwać nad waszym bezpieczeństwem. Nie zabraknie też karetki i ratowników medycznych. Dodatkowo na trasie będą  elementy odblaskowe informujące o kierunku biegu, dlatego pamiętajcie o latarkach czołowych.

Szykuje się fajna impreza. Zapraszamy do udziału.

trasa styczeń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>