IV Półmaraton Kanału Augustowskiego

IV Półmaraton Kanału Augustowskiego rusza 29 maja w nowej antywirusowej formie.  Nie ma startu wspólnego. Zawodnicy startują pojedynczo , parami czy w kilku (do max . 5 osób) i biegną najkrótszą trasą (może i najszybszą ) do mety w godzinach 9.00-12.00 (jeśli będzie dużo zawodników to godziny wydłużymy.  Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/event/5674/signup.htmlBiegi Flisaków Wyniki później a nagrody jeszcze później …albo wcale! Ale są pewne haczyki …Kanał Augustowski można i trzeba przekraczać tylko w miejscach do tego wyznaczonych (zabrania się przepływania wpław czy środkami lokomocji wodnej lub podwodnej). Na nizej prezentowanym rys… odręcznym malowidle jest przedstawiony plan tras.
1. Czerwona – czyli bieg Oryla 5km . Raz przekraczamy kładkę na kanale przy jeziorze Orle i raz śluzę w Paniewie. Którą najpierw wasz problem….
2. Zielony – bieg Flisaka tylko kładka i śluza w Perkuciu . Paniewo zabronione!!!
3. Niebieski – 21km Retman i kładka na kanale przy jeziorze Orle , Perkuć , Mikaszówka ….i jeszcze raz Perkuć czyli klasyczna ósemka.
4. Szlak zółty…….jak ktoś chce to może biec i tak oby śluzy zaliczył i w czasie się zmieścił hehe….
Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/event/5674/strona.html
I jak wam podoba się nowy pomysł???? Na tracka wgramy optymalną  trasę ale jak kto chce to może szukać skrótów albo….długów?? na przełaj. Cenę biegu ustalamy na 60 pln a dla mieszkańców gminy Płaska na 40 pln zeby zachęcić ich biegania na naszych imprezach….Zapraszamy szczególnie panie gdyż ta piątka to z myślą o nich. Biegu Flisaczka w tym roku nie robimy ze względu na duze skupisko dzieci i rodziców przy starcie wspólnym. Sorry!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>