III Nocny Bieg Powstańca – zapisy….

Zapisy na III Nocny Bieg Powstańca ruszyły…
https://elektronicznezapisy.pl/event/4381.html

Kilka słow o imprezie…Impreza składa się z dwóch biegów : głownego – Nocnego Biegu Powstanca czyli trasa o długości okolo 13 km w ciemnym lesie i honorowego biegu krótkiego na dystansie 1863m upamiętniającego rok wybuchu powstania Styczniowego.
Kilka słow o imprezie…Impreza składa się z dwóch biegów : głownego – Nocnego Biegu Powstanca czyli trasa o długości okolo 13 km w ciemnym lesie i honorowego biegu krótkiego na dystansie 1863m upamiętniającego rok wybuchu powstania Styczniowego.
Bieg głowny : start pierwszych zawodnikow o 16,00 a następni jak w poprzednich edycjach puszczani pojedynczo (lub po kilka osób) co minutę.Trasa jest trudniejsza niz w latach poprzednich (inny teren). Pełny pakiet startowy.
Honorowy bieg na 1863 metry jest przeznaczony dla osób starszych i młodziezy , którzy w ten sposób moga złożyć hołd powstańcom nie nadwyrzając zbytnio swych sił. W biegu tym nie ma nagród ani pakietu startowego, jedynie medal , posiłek oraz zaproszenie do ogniska choc nie wykłuczamy upominków dla zawodników……
Serdecznie zapraszamy!!!!!
Stowarzyszenie Woda Las
fot. Andrzej Sidor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>